Pracowity listopad

25 listopada 2010

Ale ten czas szybko leci!

W najbliższą niedzielę kończymy zgrupowanie w Potchefstroom w RPA. Jak na Afrykę przystało słonecznej pogody mamy tutaj pod dostatkiem! Większość treningów wykonujemy na dworze, korzystamy z trawiastego stadionu.

Do dyspozycji mamy również świetnie wyposażoną siłownię i salę gimnastyczną. Trenujemy dwa razy dziennie i jak dotąd wszystko przebiega zgodnie z planem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Wolne dni wykorzystujemy przede wszystkim na odpoczynek. Jeśli czas na to pozwala staramy się też trochę pozwiedzać. Tradycją stał się już wyjazd do Sun City – wodnego parku rozrywki i zaprzyjaźnionego Safari, gdzie mamy możliwość zbliżyć się do dzikich zwierząt.

W najbliższą niedzielę czeka nas naprawdę długa podróż powrotna do domu. Po przyjeździe do Trójmiasta kilkudniowa przerwa spożytkowana będzie głównie na relaks.

Odpoczynek będzie niezbędny, gdyż 5 grudnia zaczynam kolejne zgrupowanie w Spale.

Do pierwszych zawodów pozostało bardzo dużo czasu, ale już znany jest kalendarz prestiżowego mityngu Diamentowej Ligi w 2011 roku. Nowością będzie tylko start w Birmingham, który przez kolejne trzy lata zastąpi Gateshead.

Kobieca tyczka odbędzie się w siedmiu z czternastu mityngów:

15/05 Shanghai

04/06 Eugene

09/06 Oslo

10/07 Birmingham

29/07 Stockholm

05/08 Londyn

08/09 Zurich

Pozdrawiam!

Ania

Najbliższy start

Blog

Multimedia

Zdjęcia

fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com
fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com
fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com

Filmy

Designed by Studio a Propos

© 2010 Anna Rogowska