„Będę za Wami tęsknić!”

28 czerwca 2015

Podczas XVIII Grand Prix Sopotu oficjalnie swoją karierę zakończyła utytułowana polska tyczkarka Anna Rogowska. Choć decyzję o skończeniu ze skakaniem zawodniczka ogłosiła już dużo wcześniej, to w sobotnie popołudnie pożegnała się z kibicami.

z18262805Q,Pozegnanie-z-kibicami-Anny-Rogowskiej

 

 

– Przede wszystkim chciałabym wszystkim podziękować. Mojej rodzinie, bliskim, moim trenerom i oczywiście wam, KIBICOM. Za te lata wsparcia. Było to dla mnie niezwykle ważne. Wiele osób ostatnio pyta mnie, czy nie będzie mi brakowało skoków i treningów. Odpowiedź brzmi: nie aż tak bardzo jak tej atmosfery, tego wspaniałego dopingu kibiców. To jest coś bezcennego. Zachowam to głęboko w sercu na długie lata – komentowała wielokrotna medalistka największych imprez lekkoatletycznych.

Podziękowania za wspaniałą karierę składali również działacze Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, którego Rogowska barwy reprezentował.

– Dzisiaj, Aniu, dziękujemy za te wszystkie chwile wzruszeń, za te wszystkie sukcesy, które spłynęły też na Sopocki Klub Lekkoatletyczny za Twoją przyczyną. Obyś dalej się z nami świetnie czuła – mówił Janusz Smolarek, dyrektor SKLA Sopot. – Odchodzisz, ale jednocześnie zostajesz przecież z nami. Będziemy razem współpracowali. Przede wszystkim podziękowania dla ciebie za „Mazurka Dąbrowskiego”, którego mogliśmy nieraz słyszeć na wielu arenach świata. Należą ci się ukłony – dodał Janusz Lewandowski, prezes SKLA Sopot.

Na uroczystości obecny był także prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

– Podbiłaś igrzyska olimpijskie oraz wiele zawodów mistrzostw świata i Europy. To jest nieoceniony wkład w polską lekkoatletykę. Dziękujemy! – mówił.

Najbliższy start

Blog

Multimedia

Zdjęcia

fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com
fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com
fot. Monika Szałek | www.monikaszalek.com

Filmy

Designed by Studio a Propos

© 2010 Anna Rogowska